Podpořte nás Navigace Search Facebook

Naše Centrum patří mezi největší neziskové organizace v Pardubickém kraji

Naše Centrum patří mezi největší neziskové organizace v Pardubickém kraji

Foto: Gabriela Valentová

O naše klienty se stará celkem 80 zaměstnanců v 9 službách a v 5 městech

O naše klienty se stará celkem 80 zaměstnanců v 9 službách a v 5 městech

Foto: Gabriela Valentová

Jsme s Vámi již 27 let

Jsme s Vámi již 27 let

Foto: Gabriela Valentová

Ve středu 3. července 2019 mohli zákazníci obchodního domu Tesco Jihlava potkat Lenku Nedbálkovou a Zdeňka Dostála při prezentaci služby Dům na půl cesty Havlíčkův Brod. V našem informačním koutku byly volně k dispozici materiály o službě, výroční zpráva Centra J. J. Pestalozziho či vizitky. Naši snahu podpořila i elektronická prezentace služby promítaná na počítači. Cítili jsme podporu v naší práci i ze strany paní Šanderové, vedoucí Tesco Jihlava. Dokonce jsme se z jejího vyprávění dozvěděli, že jedna jejich šikovná zaměstnankyně je bývalou uživatelkou právě našeho Domu na půl cesty v Havlíčkově Brodě. Tato zpětná vazba nás velmi potěšila. V hlasování zákazníků o podporu projektů v sociálních službách zatím náš projekt vyhrává. Spolupráce s OD Tesco je velmi přínosná a rádi bychom i do budoucna zachovali naši intenzivní spolupráci.

Ve středu 3. července 2019 mohli zákazníci obchodního domu Tesco Jihlava potkat Lenku Nedbálkovou a Zdeňka Dostála při prezentaci služby Dům na půl cesty Havlíčkův Brod.

V našem informačním koutku byly volně k dispozici materiály o službě, výroční zpráva Centra J. J. Pestalozziho či vizitky. Naši snahu podpořila i elektronická prezentace služby promítaná na počítači.

Cítili jsme podporu v naší práci i ze strany paní Šanderové, vedoucí Tesco Jihlava. Dokonce jsme se z jejího vyprávění dozvěděli, že jedna jejich šikovná zaměstnankyně je bývalou uživatelkou právě našeho Domu na půl cesty v Havlíčkově Brodě. Tato zpětná vazba nás velmi potěšila.

V hlasování zákazníků o podporu projektů v sociálních službách zatím náš projekt vyhrává. Spolupráce s OD Tesco je velmi přínosná a rádi bychom i do budoucna zachovali naši intenzivní spolupráci.


Aktuality

Další aktuality

Rozcestník služeb a projektů