V úterý 14. července proběhlo v prostorách Krizového centra Chrudim příjemné setkání se zástupci z řad dárců Burzy filantropie, veřejné správy a firemního sektoru. Naším cílem bylo představit hostům zázemí centra, metody naší práce a ukázat, jak konkrétně pomáháme lidem v krizi.
V krizovém centru jsme přivítali starostu města Holice Ondřeje Výborného a za společnost eBrána k nám zavítaly Natálie Prudičová a Andrea Semerádová. Setkání se zúčastnil také podnikatel a podporovatel naší organizace Tomáš Heller, bývalý ředitel východočeské pobočky Paměti národa.
Jak pomáháme dětem i dospělým
Naše psycholožka a psychoterapeutka Dorotea Meisnerová společně se sociální pracovnicí Aničkou Kopeckou seznámily hosty s každodenním fungováním centra. Představily metody, kterými pomáháme našim klientům v náročných životních situacích a provedly hosty naším zázemím.
Během společné diskuse jsme sdíleli nejen to, s čím se na nás klienti nejčastěji obracejí, ale také naše vize a plány na další rozvoj služeb krizového centra. Hosté se upřímně zajímali o to, jak celý systém pomoci funguje a jaké jsou potřeby naší organizace.
Všem hostům moc děkujeme za jejich čas, milou návštěvu, opravdový zájem o naši činnost a inspirativní podněty. Velice si vážíme každého takového setkání!
Bc. Petra Cavalieri
fundraiserka Pestalozzi
