I Vy můžete pomoci I Vy můžete pomoci
dárcovský účet č. 4289681369/0800
Navigace Facebook

Vy rozhodujete, my pomáháme! Podpořte děti v Azylovém domě Chrudim

/ Archiv aktualit / Centrum J. J. Pestalozziho

Nakupujete v Tescu v Chrudimi? Zapojte se do projektu Vy rozhodujete, my pomáháme a zajistěte lepší život dětem v Azylovém domě Chrudim. Věděli jste, že můžete díky vhozeným žetonům podpořit náš projekt, díky kterému mají naše děti v azylovém domě větší šanci rozvíjet svůj potenciál, být úspěšnější ve škole, zvyšovat si sebevědomí, zažít opravdový zájem o jejich potřeby a adekvátní reakce na ně?

Cílem projektu s názvem Pomoc dětem z Azylového domu Chrudim je rozvoj emocionálních, sociálních a kognitivních dovedností ohrožených dětí, především rozvoj psychické a fyzické zdatnosti; osvojení si věku přiměřených dovedností; rozvoj a užívání všech smyslů; řečových a jazykových dovedností, schopností a dovedností důležitých pro navazování a rozvíjení vztahů k druhým lidem a posilování prosociálního chování.

Řekněte si o žeton na pokladně Tesco Chrudim a pomozte nám pomáhat. Za necelou minutu svého času můžete někomu změnit život k lepšímu. Akce trvá do 7. 8. 2023.  Děkujeme, že pomáháte s námi.