PODPOŘTE NÁS PODPOŘTE NÁS Navigace Facebook

Podpořte nás

Centrum J. J. Pestalozziho již od roku 1992 pomáhá dětem, dospělým lidem i seniorům v nouzi. Máme vizi, kvalifikované odborníky, dlouholeté zkušenosti, bezchybné finanční audity i moderní zázemí. K rozvíjení našich služeb a realizování nových cílů vycházejících z potřeb klientů však hledáme dárce, kteří budou rozvíjet pomoc v našem regionu s námi. Pokud máte chuť pomáhat s námi, staňte se součástí komunity a proměňujme společně vize v činy a měňme tak lidské životy k lepšímu. 

Darovat můžete jednorázově nebo pravidelně. Pravidelným dárcovstvím spoluvytváříte komunitu lidí, ve které je pomáhat normální. Pravidelné dary umožní naší organizaci reagovat rychle a efektivně, když je potřeba. Pomáháte organizaci k větší finanční samostatnosti, aby mohla své služby měnit podle aktuálních potřeb. Díky pravidelným darům si organizace může stanovovat vyšší cíle a poskytovat nové služby potřebným. Snížíte si daně, ať už jste firma nebo zaměstnanec. Budeme Vás pravidelně informovat o dění v organizaci.

Z finančních darů pokrýváme:

  • Zajišťujeme kvalifikované pracovníky
  • Provádíme rychlou a efektivní krizovou pomoc
  • Poskytujeme odborné sociální poradentství
  • Podporujeme rodiny v agendě OSPOD
  • Provádíme sociální rehabilitace
  • Nabízíme ubytování v Azylovém domě pro celé rodiny v nouzi
  • Provozujeme Dům napůl cesty

Přihlaste se přes smartbanking ke svému účtu a zvolte možnost platby QR kódem. Po načtení příslušného QR kódu se Vám vygeneruje platební příkaz ve výši 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 800 Kč nebo 1 000 Kč, který pak odešlete ve prospěch Centra J. J. Pestalozziho, č. účtu pro QR platby 428 968 1369/0800.

Výši daru si můžete v příkazu snadno změnit. 

QR kód pro dar 200 Kč QR kód pro dar 300 Kč QR kód pro dar 500 Kč
dar 200 Kč dar 300 Kč dar 500 Kč
QR kód pro dar 800 Kč QR kód pro dar 1000 Kč
dar 800 Kč dar 1000 Kč

Na portálu Darujme.cz můžete využít online platební bránu a zvolit mezi jednorázovým či pravidelným přispíváním naší organizaci.

Děkujeme, Vaše podpora je pro nás důležitá. 

Na Vaše dary vám vystavíme platnou darovací smlouvu. Hodnotu vašeho daru si tak můžete odečíst ze svého základu daně z příjmů (kontaktujte nás, rádi Vám poradíme).

Kontakt péče o dárce: Bc. Zuzana Tvrdíkovázuzana.tvrdikova@pestalozzi.cz, tel.: 725 405 251

Odesláním daru pro naše Centrum souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

PROČ NÁS PODPOŘIT?

Umíme pomáhat

Již 31 let nabízíme pomocnou ruku dětem, mladistvým, dospělým a seniorům. Jsme jedna z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji a máme mnohaleté zkušenosti. Výsledky naší práce se dotýkají i Vás.

Poskytujeme kvalitní služby

Jsme nositelem Ceny kvality v sociální péči. Každoročně jsme podrobováni mnoha kontrolám, a to vždy s bezchybným výsledkem. Naší pomoci ročně využije více než 2500 lidí.

Potřebujeme podporu

Abychom mohli i nadále poskytovat kvalitní služby, potřebujeme finanční zajištění. S Vaší pomocí můžeme dosahovat lepších výsledků i nových cílů.

Přijďte se přesvědčit

V případě, že uvažujete nad darováním a chcete vědět, jak budou Vaše peníze využity, přijďte nás navštívit. Rádi Vás přivítáme a zodpovíme Vaše dotazy.