I Vy můžete pomoci I Vy můžete pomoci
dárcovský účet č. 4289681369/0800
Navigace Facebook

Nevladky.cz: Cena kvality v sociální péči za rok 2018

/ Archiv aktualit

článek převzat z webu NEVLADKY.cz

“8. listopadu 2018 se již potřinácté předávalo ocenění Cena kvality v sociální péči, soutěž o nejkvalitnější poskytovatele sociálních služeb České republiky. V sídle Senátu Parlamentu České republiky, ve Valdštejnském paláci, se za účasti senátorek Aleny Šromové a  Emílie Třískové, náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Zuzany Jentschke Stőcklové a mnoha dalších významných hostů, udělilo ocenění, které má, jak doufáme, význam nejen pro přímé účastníky, ale pro celý sektor sociálních služeb. Záštitu opět převzala první dáma, paní Ivana Zemanová.

Projekt se snaží přispět ke zvýšení společenské prestiže a uznání profesí spojených se sociálními službami a zároveň poděkovat v  důstojném prostředí Senátu ČR profesionálům z  oboru, a to nejen z řad managementu. Děkujeme za všechny nominace, které byly do redakce vyhlašovatele, časopisu Péče o seniory, doručeny. …”

» pokračování článku

Cenu kvality 2018 v kategorii Poskytovatelé sociálních služeb pro děti získalo Poradenské centrum pro děti a mládež Centra J J. Pestalozziho.