Podpořte nás Navigace Search Facebook

Proč nás podporují?

Jana Svetlá

ekonomka, Úherčice

Pravidelně přispívám na Centrum J. J. Pestalozziho, protože znám pana ředitele Tvrdíka i několik jeho spolupracovníků a všichni jsou pro mě zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb. Jsou to osobnosti, kterých si hluboce vážím pro jejich „obyčejné“ lidské kvality. Svou práci dělají s láskou a neskutečným osobním nasazením. Centrum J.J. Pestalozziho je navíc docela blízko od mého trvalého bydliště a tak mám možnost i zpětné vazby – setkávám se s lidmi, kteří pomoci centra již využili nebo jim tuto pomoc ráda doporučím a vždy si vyslechnu slova díků, vděčnosti a uznání.

TACO Chrudim

Pavel Tlapák, jednatel společnosti

Centrum J. J. Pestalozziho Chrudim je významným poskytovatelem služeb v sociální oblasti. Nejvíce nás oslovuje její činnost pro mladé lidi opouštějící dětské domovy v Centrem provozovaném Domě na půl cesty. Další pro nás zajímavou a potřebnou je pomoc zadluženým penzistům, kteří se mnohdy ne vlastní vinou dostali do finančních potíží a řeší následné exekuce.

Mgr. Soňa Holubová

léčitelka a bylinkářka, Chrast

Centrum J. J .Pestaloziho považuji za nesmírně potřebnou organizaci, která pracuje na vysoké odborné úrovni. Akutní krizovou a psychologickou pomoc jsem využívala už před lety jako učitelka pro svoje žáky. Po vynikajících zkušenostech doporučuji jeho služby i svým klientům, kteří u mne hledají bylinnou léčbu na své potíže. Pokud se jedná o týranou ženu, nepomůže jí s depresí ani ta nejsilnější bylina. Na to je potřeba odborné pomoci a tu v Centru J. J. Pestalozziho najde.