Podpořte nás Navigace Search Facebook

Individuální dárci TEST 02

Centrum J. J. Pestalozziho již od roku 1992 pomáhá dětem, dospělým lidem i seniorům v nouzi. Máme vizi, kvalifikované odborníky, dlouholeté zkušenosti, bezchybné finanční audity i moderní zázemí. K rozvíjení našich služeb a realizování nových cílů vycházejících z potřeb klientů však hledáme dárce, kteří budou rozvíjet pomoc v našem regionu s námi.

 

Pokud máte chuť pomáhat s námi, staňte se součástí komunity a proměňujme společně vize v činy a měňme tak lidské životy k lepšímu.

Z finančních darů pokrýváme: (zde nevím, zda jsem vystihla správně, pokud ano, dopsala bych 1-2 věty jako vysvětlení ke každému bodu)

Zajišťujeme kvalifikované pracovníky. Provádíme rychlou a efektivní krizovou pomoc. Poskytujeme odborné sociální poradentství. Podporujeme rodiny v agendě OSPOD. Provádíme sociální rehabilitace. Nabízíme ubytování v Azylovém domě pro celé rodiny v nouzi. Provozujeme Dům napůl cesty.

 

Darovat můžete jednorázově nebo pravidelně. Pravidelným dárcovstvím spoluvytvoříte komunitu lidí, ve které je pomáhat normální.

Pravidelné dary umožní organizaci reagovat rychle a efektivně, když je potřeba. Pomáháte organizaci k větší finanční samostatnosti, aby mohla své služby měnit podle aktuálních potřeb. Díky pravidelným darům si organizace může stanovovat vyšší cíle a poskytovat nové služby potřebným. Snížíte si daně, ať už jste firma nebo zaměstnanec. Budeme Vás pravidelně informovat o dění v organizaci.

 

Konkrétní příklady pomoci:

200 Kč – [co za částku koupíme, po domluvě se Zuzkou]
500 Kč – [co za částku koupíme, po domluvě se Zuzkou]
1000 Kč – [co za částku koupíme, po domluvě se Zuzkou]