I Vy můžete pomoci I Vy můžete pomoci
dárcovský účet č. 4289681369/0800
Navigace Instagram Facebook

KC Chrudim znovu otevírá skupinu pro mladé v krizi

/ Aktuality

Krizové centrum od října opět otvírá skupinu  pro mladé lidi s úzkostmi, depresivními stavy nebo těžkostmi ve vztazích ve věku 14-18 let.

Setkání budou probíhat každou lichou středu od 15:30 do 17:00. Účast na skupině je zdarma.

Skupina může mít maximálně 10 členů a bude vedena psycholožkou Mgr. Doroteou Meisnerovou a terapeutem Mgr. Milanem Štorkem.

 

Co nabízíme:

  • Prostor bezpečně zkoumat své emoce a chování.
  • Podporu ke sdílení pocitů, obav, starostí, ale i radosti v podpůrném prostředí skupiny.
  • Aktivity zaměřené na sebepřijetí a rozvoj vlastní hodnoty a sebedůvěry, překonávání strachu a řešení starostí.
  • Mluvíme o tématech, se kterými klienti přicházejí.

Čemu se věnujeme: strachy, úzkosti, výkyvy nálad, vztahové problémy, náročný vztah k sobě samému, potíže ve škole, obtížné životní a stresové situace, vysoká citlivost, problémy spojené s digitálním světem

Čemu se nevěnujeme: psychotická onemocnění, závažné poruchy chování, autismus, mentální retardace, těžká deprese, mánie, škodlivé užívání a závislost na návykových látkách a alkoholu, poruchy příjmu potravy, obsedantně kompulzivní poruchy a stavy vyžadující hospitalizaci

Přihlášky zasílejte do 19. 9. 2025. Zájemci se zúčastní vstupního rozhovoru, který slouží ke zvážení vhodnosti zařazení do skupinové práce. U nezletilých klientů je potřeba písemného souhlasu jejich zákonného zástupce.

Přihláška zde: https://forms.gle/QHw57WhmSRFyqoEh7

Kontakt pro zájemce: e-mail kc@pestalozzi.cz nebo tel. 725 838 213

 

Mgr. Milan Štorek
terapeut KC Chrudim