I Vy můžete pomoci I Vy můžete pomoci
dárcovský účet č. 4289681369/0800
Navigace Facebook

V Krizovém centru se partnerské krize nezalekneme

/ Archiv aktualit

Po předchozí výborné zkušenosti s párovým terapeutem Mgr. et Mgr. Pavlem Ratajem jsme opět měli tu čest strávit společně dva dny plné učení, zkoušení a sebereflexe. Pavel Rataj je vztahový psycholog, párový psychoterapeut, viceprezident Asociace manželských a rodinných poradců v ČR, učitel na katedře psychologie, autor projektu Cesty partnerství, zakladatel Institutu párové terapie INPAT a mnoho dalšího. Setkání proběhlo v Azylovém domě Centra J. J. Pestalozziho v Chrudimi.

Pod jeho vedením jsme se podívali na téma partnerské krize, se kterou klienti pravidelně do Krizového centra ve Svitavách přichází. Zabývali jsme se symptomy a příčinami těchto krizí, jejich průběhem a jednotlivými fázemi, ale hlavně jejich řešením. Nyní jsme vyzbrojeni plno možnostmi, jak se společně můžeme na Váš vztah podívat a jak společně můžeme Vaši obtížnou situaci řešit. Nebojte se na nás proto v případě partnerských obtíží obrátit.

A my se budeme těšit na nějaké další milé setkání s naším přednášejícím, ale i s ostatními pracovníky Centra J. J. Pestalozziho, kteří se tohoto školení účastnili společně s námi.

Mgr. Eva Sitová
psycholožka KC Svitavy