PODPOŘTE NÁS PODPOŘTE NÁS Navigace Facebook

Krizové centrum Žamberk nabízí pomoc pracovníkům první linie

/ Archiv aktualit / Centrum J. J. Pestalozziho

Jste lékař, zdravotní sestra, záchranář, hasič, policista, voják a vnímáte psychickou únavu, stres, vyčerpání, beznaděj či nemůžete spát?

Nabízíme vám zdarma možnost podělit se o své pocity v podpůrné skupině či při individuální psychoterapii (skupina je aktuálně jen ve formě videosetkání).

Může nás kontaktovat celý pracovní tým či jednotlivec a to i ANONYMNĚ.

Hlavním principem podpůrné skupiny je poskytnutí prostoru pro sdílení aktuálního prožívání v souvislosti nejen s pandemií koronaviru a společenskými opatřeními. Psychoterapie či psychologické poradenství mohou být účinnou formou v prevenci psychických obtíží, které se objevují v reakci na dlouhodobější stres (úzkosti, deprese, syndrom vyhoření).

Pro zájemce o podpůrnou skupinu (max. 10 osob) bude připravena virtuální místnost, kde pro Vás budou k dispozici psycholog a terapeutka

  • každý pracovní pátek od 10:00 do 11:30 hod., první setkání je plánováno na 24. 3. 2021,
  • pro připojení kliknete na odkaz, který najdete 15 minut před zahájením skupinového setkání na Facebook Krizové centrum Žamberk. Na FB Krizového centra se dostanete, aniž byste museli mít založené vlastní FB stránky.

Zájemci o individuální psychoterapii nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese kcza@pestalozzi.cz nebo na telefonních číslech 725 838 129 nebo 725 838 127.

» letáček naší služby ke stažení