PODPOŘTE NÁS PODPOŘTE NÁS Navigace Facebook

Hlasujte pro "Naděje pro dětské duše" v chrudimském Albertu nebo online

/ Archiv aktualit / Centrum J. J. Pestalozziho

Od 19. 10. do 1. 11. 2022 můžete v hypermarketu Albert v Chrudimi hlasovat pro náš projekt Naděje pro dětské duše v rámci kampaně Bertík pomáhá.

Projekt se věnuje dětským klientům ze sociálně ohroženého prostředí a reaguje na extrémní nárůst dětí a dospívajících s psychickými problémy po covidové izolaci. Problémy jsou tak hluboké, že vyžadují odbornou pomoc více než kdy jindy. Děti se potýkají se vztahovými problémy, s problémy v komunikaci, v sociálních interakcích, což se často projevuje komplikovaným návratem do školního kolektivu. V kombinaci s nároky výuky a často též narušeným fungováním rodiny, je na ně vyvíjen abnormální tlak. Často pociťují beznaděj ze ztráty kontroly nad situací, trpí úzkostmi, strachy, depresemi. Výrazně roste počet dětí, které přetlak řeší nějakou formu sebepoškozování i pokusy o sebevraždu. Projekt nabízí těmto dětem pomoc formou psychologické a zcela nově také PSYCHOTERAPEUTICKÉ PODPORY.

Jak probíhá hlasování?

Za každý nákup v hypermarketu Albert Chrudim získáte bertíkové žetony, které můžete vložit do hlasovací kasičky. Nově však můžete hlasovat také online: https://hlasovani.nadacnifondalbert.cz/

Za Vaši podporu Vám moc děkujeme, získaná podpora bude věnována dětem z Krizového centra Chrudim.