PODPOŘTE NÁS PODPOŘTE NÁS Navigace Facebook

Chrudimský deník: Příspěvkem do sbírky pomůžete lidem v krizových situacích

/ Tiskové zprávy / Centrum J. J. Pestalozziho

Chrudim – Poslední týden v září můžete potkat v ulicích Chrudimi dobrovolníky v oranžových tričkách. Jsou to studenti SOU a SOŠ obchodu a služeb Chrudim, kteří pomáhají Centru J. J. Pestalozziho při sbírce Knoflíkový týden.

Dobrovolníky v oranžových tričkách jsou to studenti SOU a SOŠ obchodu a služeb Chrudim, kteří pomáhají Centru J.J.Pestalozziho při sbírce Knoflíkový týden.

„Pokud přispějete padesát korun a více, získáte dárek – knoflík pro štěstí. Centrum J. J. Pestalozziho už 25 let pomáhá lidem, kteří se bez pomoci druhých lidí neobejdou. Do jejich poraden přicházejí lidé, kteří řeší vztahové problémy, domácí násilí, mají starost s dětmi, jsou vážně nemocní nebo jim odešel ze života někdo blízký. I takovým lidem můžete svým příspěvkem do zapečetěných pokladniček pomoci. Pokud nebudete mít štěstí potkat dobrovolníky, můžete pomoci jinak. Na www.knoflikovytyden.cz najdete vše, co k vašemu dobrému skutku budete potřebovat,“ vysvětluje Zuzana Tvrdíková z Centru J. J. Pestalozziho.

Marek Nečina

Foto: Zuzana Tvrdíková; Dobrovolníky v oranžových tričkách jsou to studenti SOU a SOŠ obchodu a služeb Chrudim, kteří pomáhají Centru J.J.Pestalozziho při sbírce Knoflíkový týden.

článek převzat z webových stránek Chrudimského deníku